Příměstské tábory

LETEM SVĚTEM 15. - 19. 7. 2019

Pojďte si s námi hrát, dozvědět se zajímavosti z celého světa, tvořit a kreslit. Těšit se můžete na výlet i na zajímavý program s logopedickými prvky. To vše v podnětném multisenzorickém prostředí Snoezelen.

PRO KOHO: děti od 4 let 
CENA: 1900 Kč - včetně zdravých obědů, pitného režimu, vstupného a jízdného
SOUROZENECKÁ SLEVA 150 Kč, SLEVA NA DALŠÍ TURNUS 150 Kč
čAS: 8:00 - 16:00
 

ČASOSTROJ 12. - 16. 8. 2019

Pojďte si s námi hrát, vrátit se zpět do minulosti a podívat se do daleké budoucnosti, tvořit a kreslit. Těšit se můžete na výlet i na zajímavý program s logopedickými prvky. To vše v podnětném multisenzorickém prostředí Snoezelen.

PRO KOHO: děti od 4 let
CENA: 1900 Kč - včetně zdravých obědů, pitného režimu, vstupného a jízdného
SOUROZENECKÁ SLEVA 150 Kč, SLEVA NA DALŠÍ TURNUS 150 Kč
čAS: 8:00 - 16:00

Více informací a rezervace na telefonu 734 549 248 nebo e-mailu info@povzbuzeni.cz
www.povzbuzeni.cz
 
 
 

Fotografie z příměstských táborů

 

Připojujeme reakci maminky po jednom z našich příměstských táborů:

 

"Ráda bych touto cestou chtěla moc poděkovat a pochválit!

 

Poděkovat za krásné prostředí Snoezelenu, ve kterém probíhal příměstský tábor pro děti. Je to prostředí klidné, bezpečné a současně se spoustou podnětů - bylo cítit jak se děti do tohoto pro ně třeba i neznámého prostředí vrhly bez obav a s jistotou. Děkuji za připravený program a vedení tábora - syn byl velmi spokojený, plný zážitků, zkušeností a radosti. Cítila jsem hlavně zájem o ty děti ze strany pracovnic Snoezelenu. Syn se v prostředí a ve skupině cítil velmi dobře. Moc se mi líbila hromada výrobků "nástrojů", které syn vyrobil a teď máme denně hudební programy :-), ze hry na mumie (věz děti obalené v toaleťáku) je nadšený dodnes - jen těžko vysvětlovat, že hrát denně celá 4členná rodina na mumie i doma je dost finančně nákladné :-)

 

Ráda bych pochválila i kvalitu obědů - syn si moc pochvaloval a chlubil se, jak to Bistrá kráva uvařila dobré a jak si přidával - takže pochvala za výběr cateringu.

 

Jsem moc ráda za možnost příměstského tábora pro tyto menší děti, které ještě myslím mají potřebu bezpečného prostředí a třeba i menšího kolektivu dětí, spolu s více pečujícími osobami (měřítkem dětské důvěry a pocitu bezpečí je i fakt, že děti v novém prostředí usnou). Moc bych chtěla pochválit všechny pracovnice za kvalitní, promyšlený a připravený program a za přístup k dětem (náš syn je "barometr"- jen tak někde by nespolupracoval a nezapojoval by se - takže klobouk dolů).

 

Ještě jednou díky a všem ostatním doporučuji!   

 

Zuzana Staroštíková a syn Jakub (4 roky)