Snoezelen

 

Prostory centra si můžete užít s rodinou, přáteli, sami či se skupinkou. Při objednání "snoezelenu" budete mít relaxační místnosti jen pro sebe a vaše blízké či pro vaši skupinku. Budete moci vyzkoušet pomůcky a aktivity zaměřené na rozvoj a aktivizaci smyslů, které nejsou k dispozici během multismyslové herny.

 

Program v prostředí Snoezelen probíhá dvěma způsoby

1.       S lektorem či lektorkami, které se stanou Vašimi průvodkyněmi ve světě Snoezelen a nabídnou aktivity, při kterých zapojíte Vaše jednotlivé smysly. Program je dopředu přizpůsoben požadavkům skupiny a je možné zvolit i jeho zaměření (vhodné pro děti) - podmořský svět, vesmír, tajemství lesa, Afrika.

2.       Bez lektora - můžete si užít svět světel, barev a vůní po svém. Na začátku Vás lektor seznámí s vybavením a ovládáním jednotlivých komponentů, ale potom už bude čas a prostor jen Váš. 

 

Pro rezervaci místa použijte tlačítko "Vytvořit rezervaci" a vyberte událost "Snoezelen". 

Do poznámky napište počet osob, příp. kartiček ZTP a zda máte zájem o snoezelen program s lektorem či bez lektora.

Pro rezervaci místa použijte tlačítko "Vytvořit rezervaci" a vyberte událost "Snoezelen". Do poznámky napište počet osob, příp. kartiček ZTP a zda máte zájem o snoezelen program s lektorem či bez lektora.